Sėja iš oro su dronu

DJI agras t30 seja is oro
Sėja iš oro su dronu 4

Inovacijos žemės ūkyje

Dronų naudojimas didina našumą

Žemės ūkio sėja iš oro naudojant dronus, tokius kaip DJI Agras T30, yra inovatyvi ir efektyvi paslauga, kurianti itin daug naudos ūkininkams.

Tam, kad sumažintume darbo krūvį ir padidintume efektyvumą, žemės ūkio technologijos privalo nuolat tobulėti. Dronų integracija į kelias pramonės šakas sukelia išskirtiną poveikį, tačiau žemės ūkyje matomi labiausiai akivaizdūs pokyčiai. Dronų naudojimas sėjimui leidžia ūkininkams sėti greičiau ir nuosekliau.

Automatizuoti skrydžiai

Svarbiausi veiksniai siekiant gerinti žemės ūkio rezultatus

Sėjimas yra itin svarbus veiksnys siekiant gauti geriausią derlių. Todėl būtina įtraukti tarpinius pasėlius ir įsėlius, kurie leistų į dirvą įterpti kuo daugiau įvairių organinių medžiagų, tokių kaip augalų likučiai, organinės trąšos ir kt. Tai prisidės prie augalų likučius skaidančių ir dirvą humifikavusių mikroorganizmų, vabzdžių, paukščių ir kitų organizmų įvairovės didėjimo, o tai savo ruožtu užtikrins biologinį kontrolės mechanizmą. Naujausios agrodronų technologijos leidžia saugiai, efektyviai ir ekonomiškai sėti iš oro, nekenkiant aplinkai ir nespaudžiant dirvos.

DJI agras t30 seja is oro su dronu
Sėja iš oro su dronu 5
dji agras t30 ir t10 agrodronai
Sėja iš oro su dronu 6

Saugus ir efektyvus pasirinkimas

Agrodronų technologijos

Sėjimas pasitelkiant agrodronus yra itin ekonomiškas sprendimas, leidžiantis atlikti sėją iš oro. Bepiločiai orlaiviai (UAV) leidžia pilotams pasiekti izoliuotas ar sunkiai pasiekiamas vietas ir greitai bei efektyviai atlikti numatytą darbą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top