Apie mus

iFarm favi
Apie Mus 3
Remote sensing camera for Agriculture DJI Mavic 3 Multispectral DJI 3 1024x1024@2x
Apie Mus 4

The use of drones in agriculture can provide a lot of benefits, from remote field inspection to efficient fertilizer and pesticide use. This can help farmers increase their yield and effectively use their resources.​

Forbes, “5 Ways Drones are Revolutionizing Agriculture”

Kas yra iFarm?

iFarm yra orientuotas į išmaniosios ūkio technikos ir sprendimų pasirinkimą. Mes siekiame pasiūlyti moderniausius sprendimus, kurie padėtų ūkininkams efektyviau dirbti žemės ūkyje ir padidinti našumą.
Šiuo metu iFarm puslapis siūlo dronus, kurie yra labai aktualūs ūkininkams. Mes siūlome DJI Agras serijos dronus Agras T10 ir Agras T30, kurie skirti pasėlių purškimui ir sėjimui. Taip pat siūlome dronus, skirtus analizei, su multispektrinę kamera.
Mūsų misija yra padėti ūkininkams pasirinkti geriausius sprendimus ir technologijas, kurios paidintų ūkių veiklos našumą ir sutaupytumėte kaštus. Mes nuolat sekame naujausias technologijas ir produktus, kad galėtume pasiūlyti savo klientams tik geriausias ir moderniausias priemones.
Todėl, jei ieškote efektyvių ir modernių sprendimų savo žemės ūkio ūkiui, apsilankykite mūsų iFarm svetainėje ir susipažinkite su mūsų produktų pasirinkimu ir mokymo paslaugomis.

Agrodronai žemės ūkiui

Dronai yra naudojami įvairiems tikslams, tačiau žemės ūkyje jie tampa vis populiaresni dėl savo gebėjimo atlikti greitas ir efektyvias užduotis. Agras dronai yra specialiai sukurti žemės ūkiui ir turi daug privalumų, lyginant su tradiciniais metodais.
Agras dronai yra ne tik greiti, bet ir labai efektyvūs. Jie gali apskristi didelius laukus ir atlikti duomenų surinkimą daug greičiau nei tai darytumėte fiziškai. Be to, jie taip pat yra naudingi dėl savo specializuotų multispektrinių kamerų. Dronai su multispektrinė kamera gali užfiksuoti ir panaudojant programinę įrangą, analizuoti augalų spektrą, leidžiantį ūkininkams matyti, kur augalai yra sveiki ir kokie jų būklės pokyčiai, kad būtų galima laiku pritaikyti reikalingus veiksmus ir pagerinti jų augimą.
Be to, Agras dronai taip pat yra labai patikimi, saugūs ir patogūs naudoti. Jie gali skirsti autonomiškai, turi imontuotus kliūčių aptikimo sensorius ir daug kitų, kurie užtikrina saugų ir efektyvų skrydį.
Taigi, bendrai apie dronus, jie yra naudojami įvairiems tikslams, tačiau dronai žemės ūkyje tampa ypač naudingi dėl savo greičio, efektyvumo, specializuotų įtaisų ir patikimumo. DJI Agras dronai yra vienas iš geriausių sprendimų žemės ūkiui, leidžiantis žemės ūkininkams pagerinti savo veiklą, optimizuoti resursus ir padidinti derlių.
Jei reikia konsultacijos pasirenkant droną žemės ūkiui – susisiekite su iFarm specialistais ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią variantą,

16 ha/val

Pasėlių purškimas

20 min.

skrydžio laikas

5 m.

Purškimo plotis

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top