,

DJI RC Motion 2 Valdymo Pultas

179,00 

Išankstinis užsakymas

Produkto kodas: CP.RC.00000007.01 Kategorijos: ,
Saugus apmokėjimas

Įtraukiantis judesių valdymas

Naudodami judesio jutimo technologiją, galite valdyti skrydžio kryptį vos pasukdami riešą. Kartu su vairasvirte galite lengvai naršyti, manevruoti ir tyrinėti dangų visiškai unikaliu būdu.

Daugiafunkcinis ir intuityvus

DJI RC Motion 2 patogus ilgesniam naudojimui.

Greitintuvas, režimo mygtukas, užrakto mygtukas ir daugelis kitų DJI RC Motion 2 funkcijų yra optimizuotos naudoti viena ranka. Tiesiog nukreipkite ir skriskite.

Kilimas, tūpimas, pagreitis, posūkis, atbuline eiga, sukimas į dešinę arba į kairę ir kt. Neribotas skrydis yra vos vienu mygtuko paspaudimu.

Daugiakryptis veikimas

Aukščio ir krypties valdymas yra dar sklandesnis naudojant DJI RC Motion 2 patobulintą vairasvirtę. Kilimas ir tūpimas tiksliu tikslumu ir turtingesniu dinamišku judesiu bei sudėtingesnio skrydžio manevrai, pvz., smigimas į kairę ir į dešinę.

Akseleratorius turi naują atbulinės eigos funkciją, kuri leidžia skristi atgal esant įtemptoms situacijoms. Tiesiog grįžkite atgal taip, kaip skridote, ir venkite stambaus posūkio.

FN ratukas leidžia lengvai reguliuoti ISO, užrakto ir kitus fotoaparato parametrus. Greitai reguliuokite, nepakeldami rankos prie akinių.

Dėžėje
  • DJI RC Motion 2 × 1
  • Virvelė × 1

Suderinamumas

  • DJI Avata
  • DJI akiniai 2
  • DJI akiniai Integra
  • DJI FPV akiniai V2
Pirkinių krepšelis
Paskirtoji vietaDJI RC Motion 2 Valdymo Pultas
179,00 

Išankstinis užsakymas

Scroll to Top