DJI Mini 3 Pro Dronas | Su DJI RC Valdymo Pultu

999,00 

Prieinamumas: Liko 6

Produkto kodas: CP.MA.00000492.01 Kategorija:
Saugus apmokėjimas

Nepaprastai lengvas ir mažas

Miniatiūrinis, itin galingas DJI Mini 3 Pro dronas yra dar labiau patobulintas lyginant su kitais DJI Mini serijos dronais. Mažiau nei 249 gramus sveriantis ir su patobulintomis saugos funkcijomis jis ne tik atitinka dronų taisykles, kuriam nereikia licencijos, bet ir yra saugiausias dronas DJI Mini serijoje. Su 1/1,3 colio kameros jutikliu ir aukščiausios klasės funkcijomis jis iš naujo apibrėžia, ką reiškia skraidyti su Mini dronais.

DJI Mini 3 Pro dronas
DJI mini 3 pro dizainas

Atnaujintas dizainas našiasniam skrydžiui

DJI Mini 3 Pro turi atnaujintą išvaizdą, kad skrydžiai būtų dar efektyvesi: skirstumėte ilgiau ir saugiau. Dėl didesnių propelerių, aerodinaminio kėbulo pakreipimo ir galingos kliūčių jutimo sistemos, supaprastinta konstrukcija leidžia pailginti skrydžio laiką ir padidinti saugumą.

Atnaujinta kameros stabilizavimo sistema siūlo platesnį sukimosi diapazoną fotografuojant žemu kampu ir tikro vertikalaus fotografavimo režimu, suteikdamas dar didenes kūrybines galimybes.

Sulankstykite ir keliautike

Keliaujantiems dronų pilotams yra svarbu kompaktiškumas ir našumas. Mažiau nei 249 g sveriančiam DJI Mini 3 Pro dronui nereikia licencijos daugelyje šalių. Sulankstomas ir kompaktiškas dizainas taip pat leidžia lengvai nešiotis bet kurios kelionės metu. Būkite pasirengę užfiksuoti kvapą gniaužiančius kadrus, kai užplūsta įkvėpimas.

DJI Mini 3 pro sulankstymas
DJI Mini 3 Pro baterija

Skriskiskite net iki 34 minučių

Prailgintas skrydžio laikas, iki 34 min. leis dar daugiau užfiksuoti neregėtų kadrų. DJI Mini 3 Pro išmanioji skrydžio baterija
yra ypač lengva ir turi pakankamai energijos, kad patenkintų jūsų fotografavimo iš oro poreikius.

Pro dronas – pro kadrams

DJI Mini 3 Pro dronas puikiai tinka įvairioms apšvietimo sąlygoms, todėl visada galite būti pasirengę užfiksuoti kadrus. 1/1,3 colio CMOS kameros jutiklis turi dvigubą pradinį ISO ir palaiko tiesioginį HDR filmuotos medžiagos išvestį Kiekvienas vaizdas praturtintas didesniu dinaminiu diapazonu, kad būtų atskleista daugiau šviesių ir šešėlių detalių.

Mėgaukitės išskirtiniais oro fotografijos standartais su didesniais 2,4 μm pikseliais ir f/1,7 diafragmos santykiu. Turint daugiau šviesos, jūsų vaizdai atrodys tikroviški net esant prastam apšvietimui.

DJI Mini 3 Pro kamera
DJI Mini 3 Pro dronas skrydis

Daugiakryptis kliūčių aptikimas

Turinio kurimas naujais standartais – su nuostabiais 4K HDR vaizdo įrašais ir 48 MP RAW nuotraukomis. Sodrūs viazdo įrašai naudojant
skaitmeninį priartinimą ar filmuojant 1080p/120fps raiška bei sulėtinant vaizdo įrašus.

Daugiau glaimybių filmuojant

D-Cinelike Color režimas suteikia daugiau vaizdinės informacijos, todėl gausite daugiau spalvų ir lankstumo redaguodami vaizdo įrašus.

Užtikrintas ramus skrydis

Skriskite užtikrintai naršydami dangų. DJI Mini 3 Pro dronas yra visiškai atnaujintas, kad palaikytų aktyvų kliūčių jutimą ir stabilų vaizdo perdavimą.

Trijų kripčių kliūčių jutimas

DJI Mini 3 Pro yra iki šiol saugiausias DJI Mini serijos dronas. Su į priekį, atgal ir žemyn nukreiptais dvigubo matymo jutikliais ir visiškai nauja orlaivio konstrukcija, dronas siūlo platesnį jutimo diapazoną ir padidintą saugą.

DJI Mini 3 Pro jutikliai
DJI mini 3 pro atstumas

APAS 4.0 sistema

Pažangi pilotų pagalbos sistema (APAS 4.0) realiu laiku aptinka objektus orlaivio skrydžio trajektorijoje. Tai leidžia DJI Mini 3 Pro dronui išvengti kliūčių net ir sudėtingoje aplinkoje.

Aiškus ir stabilus vaizdo perdavimas

DJI Mini 3 Pro gali pasigirti pavyzdinio lygio vaizdo perdavimo sistema DJI “O3”.
Tai užtikrina 1080p/30 kadrų per sekundę tiesioginį perdavimą iki 12 km atstumu. Nuo miesto vaizdų iki nuotykių lauke visada skriskite su ryškiu ir patikimu tiesioginiu vaizdo ryšiu.

Išmanūs režimai

MasterShots yra tikras žaidimo keitiklis kiekvienam pradedančiam fotografui iš oro. Tiesiog pasirinkite objektą, o DJI Mini 3 Pro dronas atliks profesionalių manevrų seką, o vėliau sukurs trumpą kinematografinį vaizdo įrašą.

Raskite kūrybiškų būdų sekti savo objektą naudodami FocusTrack. Į rinkinį įeina „ActiveTrack 4.0“, „Spotlight 2.0“ ir „Point of Interest 3.0“ – trys galingi automatiniai įrankiai filmavimui.

Paspartinkite laiką vos keliais bakstelėjimais sukurdami įspūdingą “Hyperlapse” arba laiko intervalo vaizdo įrašą. Užfiksuokite judantį eismą ar slenkančius debesis pridėdami dramos į savo vaizdo įrašus.

Priartėkite prie objekto naudodami 4x skaitmeninį priartinimą. Tai leidžia fiksuoti scenas jų netrikdant ir nufotografuoti kadrus iš toli.

DJI mini 3 pro ismanu rezimai

 

DJI Mini 3 Pro DUK

[ultimate-faqs include_category=’DJI-mini-3-pro’]

Pirkinių krepšelis
DJI Mini 3 Pro su išmaniuoju pultuDJI Mini 3 Pro Dronas | Su DJI RC Valdymo Pultu
999,00 

Prieinamumas: Liko 6

Scroll to Top