DJI Mini 2 Fly More Combo Dronas

599,00 

Neturime

Produkto kodas: CP.MA.00000307.01 Kategorija:
Saugus apmokėjimas

DJI Mini 2 drono galimybes

Itin Kompaktiškas Ir Lengvas

Kiek sveria DJI Mavic Mini 2 dronas? Būdamas ne didesnio kaip 249 g svorio, naujasis dronas sveria maždaug tiek, kiek obuolys, o užlenkus kojeles telpa delne. Kompaktiškas ir patogus „Mini 2“ yra idealus jūsų kelionės draugas, leisiantis užfiksuoti nepamirštamas akimirkas kitu kampu.

DJI MINI dronas
mini 2 dronas

Mažas, Bet Galingas

Dėka intuityvių ir pažangių funkcijų, sutalpintų į nedidelį korpusą, DJI Mavic Mini 2 dronas suteikia visišką kūrybinę laisvę. Nesvarbu, ar fotografuojate apleistame paplūdimyje, ar užfiksuojate smagaus šeimos susitikimo detales –  „DJI Mini 2“ susidoros su visomis užduotimis. Maksimalus akumuliatoriaus veikimo laikas yra 31 minutė,todėl „Mini 2“ suteikia daugiau nei pakankamai laiko tobulam kadrui sukurti. Dronas gali atsispirti 5 kategorijos (8-12 m/s) vėjostiprumui ir skristi maksimaliame 4000 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėljūsų filmuota medžiaga bus kokybiška net skrendant vėjuota pakrante ar aukštaivirš Alpių miško.

Yra „OcuSync 2.0“ Vaizdo Perdavimo Sistema

Dronas Mavic Mini 2 HD vaizdą gali perduoti iki 6 km ir pasižymi puikia apsauga nuo trukdžių.

Įspūdinga Kameros Kokybė

Dronas Mavic Mini 2 turi 4K/30 kadrų per sekundę filmuojančią kamerą su 3 ašių stabilizatoriumi. Be to, 12MP kamera garantuoja nuostabius kadrus kad ir kokiusnuotykius patirtumėte.

DJI mini 2 4k video
DJI Mini 2 drone QuickShot 3

4x Vaizdo Artinimas

Norint užfiksuoti svajonių kadrą nereikia rizikuoti ir skristi per arti. DJI Mini 2 drono 4x skaitmeninis priartinimas skrydį daro saugesnį ir patogesnį.

Quickshots

Vos keliais palietimais DJI Mavic Mini 2 automatiškai filmuoja ir įrašinėja profesionalaus lygio vaizdo įrašus, kad juos būtų galima bendrinti tiesiogiai socialiniuose tinkluose. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar labiau patyręs pilotas,„DJI Fly“ programa padės jums pasiekti stebinančių rezultatų su pasitelkiamais garsotakeliais ir vaizdo filtrais. Galite rinktis iš kelių „QuickShots“ filmavimo režimų:Dronie, Helix, Rocket, Circle, Boomerang.

Panorama

Pasirinkite iš plataus kampo, 180 ° ir sferos panoramų nuotraukų režimų,o „DJI Mini 2“ atliks visa kita, sukurdamas panoraminį šedevrą beveik akimirksniu.

Patobulintos Nuotraukos

„DJI Fly“ programoje yra sumani nuotraukų optimizavimo funkcija. Atsisiuntus nuotrauką programa automatiškai pakoreguoja vaizdus, suteikdamajiems daugiau ryškesnių atspalvių ir detalumo.

dji mavic mini 2 panorama
DJI mini 2 drono valdymas

Itin Nesudėtingas Valdymas

DJI Mavic Mini 2 drone yra kruopščiai optimizuota vartojo patirtis ir intelektualios drono funkcijos. Dėka išmanaus grįžimo namo, automatinio pakilimo ir tikslaus drono kabėjimo vienoje vietoje valdymas yra racionalesnis ir saugesnis nei betkada. Be to, „DJI Fly“ programos pagalba galėsite atrasti daug naujų puikių vietų filmavimui ar fotografavimui bei sutikti kitų dronų entuziastų.

Lengvas Nuotraukų Ir Video Įrašų Dalinimasis

Kai „Mini 2“ yra šalia jūsų išmaniojo telefono, „DJI Fly“ programa automatiškai atpažins droną ir WiFi ryšiu prie jo prisijungstam, kad galėtumėte greitai persikelti jūsų užfiksuotą medžiagą į išmanųjį įrenginį. Tam net nereiks prijungti valdymo pultelio, o duomenys bus perketinet 20MB/s greičiu. Daugiau niekada nebereiks pergyventi dėl užsipildžiusios atminties kortelės! Integruotas intuityvus video redaktorius DJI Fly programėlėje leis jums greitai ir paprastai sukurti trumpus video klipus, kuriais galėsite akimirksniu pasidalinti su savo draugais socialiniuose tinkluose!

DJI MINI 2 DUK

[ultimate-faqs include_category=’dji-mini-2-duk’]

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top