DJI Mavic Air 2S Fly More Combo + 🎁

1299,00 

Prieinamumas: Liko 1

Produkto kodas: CP.MA.00000350.01 Kategorija:
Saugus apmokėjimas

Užfiksuokite daugiau

Su 1 colio CMOS jutikliu, galingomis autonominėmis funkcijomis ir kompaktišku korpusu, sveriančiu mažiau nei 600 g, DJI Air 2S dronas yra geriausias dronas, mėgstantiems turėti droną visad po ranka. Šiame drone rasite viską, ko reikia megstantiems skraidyti ir filmuoti, su ypatingai galinga vaizdo kamera, išgaunant stulbinantį vaizdo medžiagos detalumą.

DJI air 2s fly more combo dronas
dji air 2s drono kameros sensorius

Didesnis kameros sensorius

Įrengtas 1 colio vaizdo kameros jutiklis ir dideli 2,4 μm pikseliai, DJI Air 2S dronas gali įrašyti net 5,4K / 30fps ir 4K / 60fps raiška vaizdo įrašus. Įamžinkite bet kurią akimirką naudodamiesi itin raiškia kamera ir maloniais vaizdo įrašo atspalviais.

Naktinis filmavimas

Užfiksuokite pasaulio žavesį, net tamsiu paros metu. Didelio dinaminio diapazono, didelės skiriamosios gebos ir tikslaus spalvų atkūrimo dėka net ir silpno apšvietimo lokacijos yra ryškios ir gyvybingos.

dji air 2s drono kamera
dji air 2s dronas fotografija

Įamžinkite net 20 MP raiškos nuotraukas

Fotografuokite RAW formato nuotraukas, kurių dinaminis diapazonas yra iki 12,6 sustojimų. Kiekvienu kartu užfiksuosite daugiau vaizdų ir spalvų, net ir esant prastoms apšvietimo sąlygoms. Tai suteikia daugiau lankstumo redaguojant nuotraukas ar vaizdo įrašus po filmavimo bei suteikia kūrėjams dar daugiau galimybių kuriant turinį.

Pažangi HDR technologija automatiškai sujungia kelis kadrus, padidindama dinaminį vaizdų diapazoną. Tai suteikia didesnį nuotraukos detalumą tiek gerai apšviestoje, tiek tamsioje vietovėje, kad vaizdai būtų sodresni.

Naujoji MasterShots funkcija

MasterShots yra pažangi išmanioji funkcija, suteikianti vartotojams užfiksuoti geriausius kadrus bet kurioje vietoje, vos palietus. Tiesiog pasirinkite objektą ir dronas autonomiškai pats skris filmuodamas numatytą objektą, atlikdamas dešimt skirtingų manevrų iš eilės bei išlaikydamas objekto centrinį kadrą. Vėliau automatiškai vaizdo įrašus apdoros ir sukurs trumpą filmuką iš drono vaizdo įrašų.

DJI-Air-2S-dronas-MasterShots
dji air 2s dronas ismanieji rezimai

FocusTrack režimas

Atnaujintame FocusTrack režime yra daugybė užprogramuotų režimų, tokių kaip „Spotlight 2.0“, „ActiveTrack 4.0“ ir „Point of Interest 3.0“, kurie lengvai padeda išgauti itin profesionalius kadrus.

Papildomi sensoriai – daugiau saugumo

DJI Air 2S dronas gali aptikti kliūtis keturiomis kryptimis: aukštyn, žemyn, pirmyn ir atgal. Air 2S dronas naudoja naujausią ir pažangiausią pažangiosios pilotų pagalbos sistemos (APAS) 4.0 versiją, kuri leidžia dronui autonomiškai ir sklandžiai laviruoti aplink, po ir per kliūtis. Skrendant įprastu greičiu, naujai patobulintas APAS 4.0 siūlo platesnį sensorių regėjimo lauką, kurios padės apskristi kliūtis, lygininat su ankstesnėmis šios sistemos versijomis.

dji air 2s dronas sensoriai
DJI Mavic Air 2S dronas

IKI 12 km. vaizdo perdavimas

DJI Air 2S naudoja keturias aukštos kokybės antenas ir naujausią DJI patentuotos OcuSync perdavimo technologijos versiją – O3, kad užtikrintų stabilų vaizdo perdavimą iki 12 km atstumu. 31 minutė skrydžio suteikia glaimybę drono pilotams daugiau laiko užfiksuoti vizualiai patrauklią medžiagą

 

DJI Mavic Air 2S DUK

[ultimate-faqs include_category=’dji-mavic-air-2s-drono-duk’]

Pirkinių krepšelis
Paskirtoji vietaDJI Mavic Air 2S Fly More Combo + 🎁
1299,00 

Prieinamumas: Liko 1

Scroll to Top