DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Dronas + 🎁

4799,00 

Prieinamumas: Liko 3

Produkto kodas: CP.MA.00000457.02 Kategorija:
Saugus apmokėjimas

Dvi kameros – neribotos galimybės

Užfiksuokite nuostabius vaizdus su legendiniu Hasselblad fotoaparatu ir mėgaukitės sklandžiu skrydžiu su įvairiakrypčiu kliūčių aptikimu. Kiekvienas DJI Mavic 3 drono patobulinimas suteikia daugiau galimybių fotografuojant iÅ¡ oro. Skriskite su DJI Mavic 3 dronu ir atraskite naujus pojučius – aukščiau visko.

DJI Mavic 3 dronas
dji mavic 3 dronas kameros sensorius

Hasselblad L2D-20c kamera

Ikoninis švedų prekės ženklas Hasselblad sukūrė ir pagamino L2D-20c kamerą skirtą tik DJI Mavic 3 dronui, įtalpindamas profesionalios klasės 4/3 CMOS kameros sensorių į neįtikėtinai mažą kameros erdvę. Griežti Hasselblad standartai taikomi tiek aparatinės įrangos našumui, tiek programinės įrangos algoritmams, todėl vaizdo kokybė pakyla į visiškai naują lygį.

Rezultatai, kurie kalba patys už save

Kurkite profesionalius vaizdus naudodami Hasselblad L2D-20c kamerų sistemą.
Didesnis dinaminis diapazonas leidžia išgauti natūralesnius perėjimus tarp šviesos šalinių ir šešėlių, išsaugant gausią vaizdinę informaciją su didesniu gylio pojūčiu.
Didesnis jutiklio dydis išlaiko švarius vaizdus esant silpnam apšvietimui.

dji mavic 3
DJI Mavic 3 fly more combo

Profesionalios kameros specifikacijos

DJI Mavic 3 dronas ne tik įrašo vaizdo įrašus iš oro didele raiška ir kadrų dažniu, bet ir fiksuoja iki 1 milijardo spalvų su 10 bitų D-Log spalvų profiliu. Tai suteikia natūralesnes dangaus spalvinimo gradacijas, išsaugoma daugiau detalių, kad būtų galima lanksčiau koreguoti vaizdo įrašus.
DJI Mavic 3 Cine palaiko Apple ProRes 422 HQ kodavimą su maksimaliu 3772 Mbps duomenų perdavimo greičiu. DJI Mavic 3 Cine drono viduje turi įmontuotą 1 TB SSD atmintį ir palaiko 10 Gbps spartos duomenų perdavimo kabelį, kad būtų dar lengviau profesionaliai filmuoti ir kurti.

Telekamera

Suaktyvinkite tyrinėjimo režimą („Explore mode“), kad atrakintumėte antrąją DJI Mavic 3 kamerą – unikalią telekamerą, kuri leidžia be vargo tyrinėti ir planuoti kadrus.
Kai scenos ar objektai yra toli, naudokite tele kamerą, kad priartintumėte ir sutaupytumėte laiko, arba filmuokite iš toli, netrikdydami objekto.

DJI Mavic 3 cine dronas
DJI Mavic 3

Daugiakryptis kliūčių aptikimas

DJI Mavic 3 dronas padeda mėgautis skrydžiu be susidūrimų, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į geriausius įmanomus kadrus. Keli plataus kampo matymo jutikliai sklandžiai veikia su didelio našumo regėjimo skaičiavimo varikliu, kad tiksliai pajustų kliūtis visomis kryptimis ir suplanuotų saugų skrydžio maršrutą, kurio metu jų išvengiama.

Naujos kartos RTH (automatinis grįžimas namo)

Visada baikite aukšta nata naudodami patobulintą RTH. Ši atnaujinta automatinio grąžinimo funkcija leidžia Mavic 3 automatiškai nustatyti optimalų maršrutą atgal į pradinį tašką ir greitai jį atlikti.
Nesvarbu, ar jį suaktyvino vartotojas, ar suaktyvino signalo praradimas, Mavic 3 dronas gali lengvai saugiai grįžti į pradinį tašką esant tinkamoms apšvietimo sąlygoms.

DJI Mavic 3 dronas
DJI Mavic 3 grįžimas namo

Ne tik skristi. Mėgautis.

Su Mavic 3 skrydis tampa smagesnis nei bet kada anksčiau, nes naujos technologijos (APAS 5.0) valdymo ryšys veikia dar sklandžia. DJI Mavic 3 dronas nuolat jaučia objektus visomis kryptimis ir greitai bei sklandžiai kliūtis apskrenda.

DJI Mavic 3 DUK

[ultimate-faqs include_category=’DJI-Mavic-3-DUK’]

Pirkinių krepšelis
DJI Mavic 3 Cine Premium Combo dronasDJI Mavic 3 Cine Premium Combo Dronas + 🎁
4799,00 

Prieinamumas: Liko 3

Scroll to Top