DJI Avata Pro-View Combo

1429,00 

Prieinamumas: Liko 6

Produkto kodas: CP.FP.00000101.01 Kategorija:
Saugus apmokėjimas

Dangus yra jūsų žaidimų aikštelė

DJI Avata akinių ir judesio valdiklio derinys, kuris paverčia skrydį paprastai suprantamą ir greitai perprantamą. Patirkite visiško įsitraukimo patirtį su intuityviu valdymo pultu ir saugumo jutikliais. Pasinaudokite savo spontaniškumu ir užfiksuokite jus supantį pasaulį!

DJI Avata
DJI Avata

Judrus ir patvarus – DJI Avata derinys

Kompaktiškas ir lengvas DJI Avata dronas yra nepaprastai manevringas ankštose erdvėse. Kiekvienas Avata dizaino elementas buvo išdirbtas tam, kad skristumėte drąsiai ir užtikrintai. Į korpusą integruota propelerių apsauga suteikia dar daugiau apsaugos. Palietus objektą, propeleriai nesusidurs su objektu, o pats dronas atšoks ir skirsite toliau!

DJI Goggles 2 – pajausk, ką jaučia pilotas

Mėgaukitės naujo lygio komfortu ir patogumu su DJI Goggles 2 akiniais. Dabar mažesni, lengvesni ir su „Micro-OLED“ ekranais, todėl naršydami danguje patirsite išskirtinai aišku vaizdą. DJI Avata taip pat palaiko DJI FPV Goggles V2 (senesnės kartos) akinius.

Goggles 2 akiniai
DJI Avata

DJI Motion intuityvus valdiklis

Pajauskite malonią ir paprastą valdymo patirtį. Keliais paspaudimais pakelsite droną į ora ir sukiodami riešą, valdysite drono pasisukimus bei aukštį.

Proveržis FPV dronų kamerų srityje

Įrengtas 1/1,7 colio CMOS kameros jutiklis, DJI Avata palaiko 4K itin plataus kampo įrašymą su f/2.8 diafragma. Kartu su aukštos kokybės vaizdo našumu jis suteikia išskirtinį vaizdą, su kuriuo galėsite nuveikti dar daugiau!

DJI Avata
DJI Avata

155° itin platus FOV (kameros matymo laukas)

Dauguma įprastų dronų geriausiu atveju siūlo 84 ° FOV. DJI Avata dronas pristato savo itin platų 155° kameros matymo lauką. Šis išplėstas FOV yra artimesnis tam, ką matome savo akimis, sukurdamas įspūdingus, labai įtraukiančius vaizdus.

Sklandūs kadrai su RockSteady

Su RockSteady 2.0 ir HorizonSteady stabilizavimo sistemomis užfiksuota medžiaga bus itin stabili ir sklandi skrendant net ypatingai staigiais judesiais. Šios nuolat tobulinamos technologijos atveria daugiau galimybių kino industrijai, sumažindamos kameros vaizdo drebėjimą ir užtikrindamos sklandų ultra HD vaizdą.

DJI Avata
DJI Avata

Kompaktiškas ir paruoštas iškarto fiksuoti nuotykius

Avata dronas su nauju novatorišku dizainu, kuris sukurtas atsižvelgiant į patogumą, aerodinamiką ir saugumą. Jis yra lengvesnis, kompaktiškesnis ir lengviau transportuojamas.

DJI Avata sukurtas tvirtas, todėl galite būti drąsūs. Patvarus rėmas sumažina sugadinimo riziką ir suteikia daugiau ramybės. Naujasis aerodinaminis dizainas optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą, todėl skrydis trunka iki 18 minučių.

DJI Avata

O3 vaizdo perdavimo sistema

Avata turi DJI pavyzdinį O3 vaizdo perdavimą ir 2T2R įvairiakryptę anteną, užtikrinančią neprilygstamą stabilumą ir greitą reakciją skrydžio metu. Mėgaukitės sklandžiu vaizdu realiuoju laiku su savo akiniais, net ir aplinkoje, kurioje yra trukdžių

DJI Avata

Žemyn nukreiptų kliūčių jutimo sistema

Be įmontuotos propelerių apsaugos, DJI Avata turi kameras nukreiptas žemyn ir ToF infraraudonųjų spindulių sensorius, kad būtų užtikrintas dar didesnis saugumas. Šie jutikliai aptinka žemiau esančias kliūtis ir leidžia Avatai atlikti skrydį žemame aukštyje arba patalpose dar saugiau.

Avarinis stabdis

Mėgaukitės patirtimi su mažesniu skrydžio nerimu. Judesio valdiklio avarinio stabdymo mygtukas leidžia sustoti vos vienu mygtuko paspaudimu. O su RTH (automatinis grįžimas namo), gausite papildomą apsaugą, kai išsikrauna baterija arba nutrūksta signalas – dronas automatiškai grįš į pakilimo vietą.

DJI Avata

DJI Avata DUK

[ultimate-faqs include_category=’dji-avata’]

Pirkinių krepšelis
DJI Avata Pro-View Combo dronasDJI Avata Pro-View Combo
1429,00 

Prieinamumas: Liko 6

Scroll to Top